ساعت فعالیت : 24 ساعت
0 09938266871
Iran ,Tehran
جستجو
هر آنچه که نیاز است درباره ی خرید فالوور بدانید!

هر آنچه که نیاز است درباره ی خرید فالوور بدانید!

جالب است بدانید، امروزه افرادی هستند که برای بیشتر دیده شدن در فضای مجازی به خرید فالوور، خرید لایک و خرید ویو برای اینستاگرام خود روی آورده اند. 

همچنین کسب و کارها برای پیشرفت کارشان در اینستاگرام فالوور می خرند یا از پیج های آماده نیز استفاده می کنند. 

چون بسیاری از آن ها بر این باورند که بالا بودن تعداد فالوور می تواند تاثیر زیادی بر روی مخاطب جدید بگذارد و آن ها را جذب کند. 

البته ما چه بخواهیم چه نخواهیم این موضوع کاملا درست است، که برای دیده شدن و جذب مخاطب در اینستاگرام خرید فالوور واقعی کمک زیادی می کند.

قابل توجه است، که یکی از مهم ترین چیز ها برای اعتبار دادن پیج های کاری یا هر پیجی در اینستاگرام  تعداد فالوور می باشد

به همین دلیل بسیاری از سایت های اینترنتی به خرید و فروش فالوور اینستاگرام روی آورده اند. حال اگر شما علاقه مند به شناخت خرید فالوور ایرانی با کیفیت هستید، و دوست دارید اطلاعات خود را در این زمینه افزایش دهید، با بست فالوور تا انتهای مطلب همراه باشید.

 

 

چرا باید فالوور اینستاگرام بخریم؟

 

یکی از مهم ترین دلایل خرید فالوور صرفه جویی در زمان و هزینه می باشد. به طور کلی اگر بخواهید به شکل عادی و معمولی فالوور جذب کنید، زمان زیادی را از دست میدهند و هزینه ی زیادی هم از دست خواهید داد.

 همچنین اگر بخواهید ،دل خوش به جذب فالوور از طریق اکسپلورر باشید، باز هم باید تولید محتوا زیاد و جذاب انجام دهید، که این کار هم بسیار سخت می باشد.

در ابتدای مسیر اگر بخواهید وارد ایکسپلورر اینستاگرام شوید باید مقدار لایک بالا  داشته باشد و نیاز به خرید لایک ارزان اینستاگرام با کیفیت یا خرید لایک ایرانی پیدا میکنید. 

پس نتیجه میگیریم این کار بسیار زمان بردار و سخت است و معمولا کمتر کسی می تواند به تولید محتوا خوب بپردازد.

اگر کسی در اوایل کار خود بخواهد برای معرفی پیج خود تبلیغ انجام دهد نیاز به یک بودجه زیاد دارد، در غیر این صورت نمی تواند از پسش بر بیاید.

 پس ما به این نتیجه میرسیم برای جذب فالوور واقعی، بهترین و ارزانترین کار، خرید فالوور اینستاگرام می باشد. همچنین شما می توانید با خرید فالوور واقعی و فعال برای پیجتان در کمترین زمان ممکن به هدف های خود برسید.

 

چه زمانی به خرید فالوور اینستاگرام نیاز پیدا خواهیم کرد؟

 

معمولا افرادی که تازه شروع به کار کرده اند و تعداد فالوور های پیج شان کم است، نیاز به خرید فالوور دارند. آن ها حداقل به 10 هزار فالوور برای شروع کار نیاز دارند.

اگر شما هم به تازگی وارد اینستاگرام شدید و  شروع به فعالیت کردید می توانید با خرید فالوور کسب و کارتان را رونق دهید. در کنار ان خرید لایک و ویو را فراموش نکنید که برای رفتن به اکسپلورر بسیار مهم است بس با خرید ویو اینستاگرام از بست فالوور این قدم مهم را بردارید.

 

فروش فالوور در کشور ایران

 

برای فروش فالوور در ایران ، فروشندگانی هستند که می توانند با استفاده از ربات فالوور ها را افزایش دهند. در واقع لایک کردن و کامنت گذاشتن یکی از کار های مهم این ربات ها می باشد. 

جالب است بدانید، این فروشندگان از همین روش فالوور فعال و ایرانی به پیج ها اضافه می کنند. شما هم اگر روزی اقدام به خرید فالوور کردید، بهتر است از این فروشندگان فالوور خریداری کنید. 

قابل توجه است، که هر چه تعداد فالوور ها زیاد تر باش، به مراتب باید هزینه های بیشتری نیز صرف خرید آن ها شود.

بد نیست بدانید، روش اضافه کردن فالوور از طریق ربات و به صورت استاندارد و واقعی، به چند قسمت تقسیم می شود و کم کم وارد پیج می شود. 

بر عکس دیگر فالوور ها که به شکل کلی و یکجا می فروشند. جالب است بدانید نرخ تبلیغات از پیج بستگی به تعداد فالوور دارد.

 

 

نکات بسیار مهم هنگام خرید فالوور

 

زمانی که شما قصد خرید فالوور را دارید، باید از یک فروشنده مطمئن خریداری کنید. شما برای یک خرید امن و مطمئن باید به چند نکته توجه کنید.

1-روش های مختلف پشتیبانی: بخش پشتیبانی یکی از نکته های مهم برای خرید فالوور نیز می باشد. جالب است بدانید، در قسمت پشتیبان گیری از چند خدمات دهنده حرفه ای برای جواب دادن سریع به سوالات مخاطبان خود استفاده می کنند.

 آن ها این روش را برای آسان شدن کار برای کاربر نیز انجام می دهند، که اگر کاربران از روشی نتوانستند موفق به برقراری ارتباط شوند، از روش های دیگر اقدام کنند.

امروزه شغل های بسیاری از روش انلاین در جواب دادن به سوالات مخاطبان خود استفاده می کنند. بد نیست بدانید، یکی از گزینه هایی که هنگام خرید باید دقت کنید این است که سرویس دهنده از پشتیبان گیری آنلاین استفاده کند.

 برای این که از خرید خود بیشتر مطمئن شوید از پشتیبان گیری سوال خود را بپرسید و ببینید چه مدتی طول می کشد تا سوال شما را پاسخ بدهند، اگر طول کشید، بهتر است فروشنده خود را تعویض کنید.

2-میزان پاسخگویی پشتیبانی تلفنی: برای همه ما اتفاق افتاده است که پس از خرید با مشکل مواجه شویم؛ در این زمان نیاز است که با پشتیبانی تماس بگیریم. آن ها سوال ما را پاسخ می دهند و خیلی زود در صدد رفع مشکل بر خواهند آمد. 

در خرید فالوور هم نیاز است کسب و کاری را که انتخاب می کنیم پشتیبانی قوی داشته باشد. معمولا در بعضی از موارد شماره تماسی در سایت ها قرار می دهند که پاسخگو نمی باشند.

 این نشان دهنده این است که کسب و کار ارزشی برای کاربر خود قائل نمی باشد یا این کسب و کار معتبر نیست.

 

 

3- استفاده از درگاه بانکی: درگاه بانکی از دیگر روش های معتبر برای خرید فالوور نیز می باشد. معمولا درگاه های بانکی به روش های مستقیم یا واسطه مدارکی از این کسب و کار ها دریافت می کنند، اگر مدارک این کسب و کار کامل باشد می تواند درگاه بانکی دریافت کند.

بد نیست بدانید، کسب و کاری که دارای درگاه بانکی باشد نشان دهنده اعتبار و درست بودن آن است. همچنین اگر این کسب و کار از روش مستقیم با درگاه بانکی در ارتباط باشد نشان می دهد که این کسب و کار بسیار معتبر و دقیق است.

پس زمانی که برای خرید فالوور اقدام می کنید به این موضوع دقت کنید که آیا درگاه بانکی به روش مستقیم است یا با واسطه.

همچنین بعضی از کسب و کار ها با درگاه های واسطه کار می کنند و اعتبار کاری خوبی دارند ولی همیشه درگاه های مستقیم بانکی معتبر تر هستند.

4-عدم ارائه رمز عبور به سایت ارائه دهنده خدمات: از دیگر روش هایی که باید در خرید فالوور دقت کرد این است، که سایت کسب و کار نیازی به رمز عبور نداشته باشد.

باید توجه داشته باشید بعضی از این کسب و کار ها رمز عبور را برای ارسال فالوور از شما می خواهند، در صورتی که تنها باز گذاشتن پیج کافی می باشد. 

هر گاه از شما رمز عبور را درخواست کردند مطمئن باشید هدف دیگری نیز دارند. پس اگر می خواهید امنیت پیج خود را حفظ کنید و قسط خرید فالوور را نیز دارید از کسب و کار هایی که درخواست رمز عبور نمی کنند استفاده کنید.

نوشته های مرتبط
یک پاسخ بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلد های مورد نیاز علامت گذاری شده اند *