اقتصادی ترین لایک با سرعت مناسب

خرید لایک ایرانی

خرید لایک برای پست خود میتواند راه را برای رشد هموار تر کند…خرید لایک برای پست خود میتواند راه را برای رشد هموار تر کند …

مهم ترین ویژگی های این محصول
پرفروش ترین محصول
به دلیل کیفیت مناسب و قیمت استثنایی تعداد سفارش این محصول بالا می باشد بس در انتخاب خود شک نکنید.
قیمت کاملا رقابتی
با توجه به این که لایک های ما توسط سرور خودمان زده میشود برای همین با قیمت بسیار رقابتی ارائه می شود
تحویل فوری
سفارش شما به صورت اتوماتیک در سرور ثبت می شود و اتلاف وقت در میان نیست بس در تمام ساعت روز و شب میتوانید لایک یا فالوور دریافت کنید.
جدول قیمت ها
خرید لایک ایرانی 1000 عدد
8,000 تومان
 • استارت فوری
 • کیفیت بالا
 • بدون نیاز به پسورد شما
خرید لایک ایرانی 3000 عدد
24,000 تومان
 • استارت فوری
 • کیفیت بالا
 • بدون نیاز به پسورد شما
خرید لایک ایرانی 10000 عدد
80,000 تومان
 • استارت فوری
 • کیفیت بالا
 • بدون نیاز به پسورد شما
انواع سوالات متداول مهم کاربران

لایک ارزان قیمت لایکی است که افراد که به دنبال هزینه کم و بازخورده بالا هستن استفاده میشود چون با بالا بودن مقدار لایک هایتان میتواند شما را به اکسپلورر برساند.

با توجه به این که لایک دریافتی تنها به میزان لایک های پست هایتان تاثیر دارد باید در کنار آن با طراحی پست های بهینه و استوری های جذاب بتوانید فن جذب کنید تا همیشه بتواند جزع بهترین ها باشید.

لایک دریافتی در محصول لایک ارزان از هر نوع قشر و صنفی و هر شهر یا کشوری میتواند باش و دارای دسته بندی خاصی نیست و اگر لایک ایرانی میخواهید باید محصول لایک ایرانی را تهیه کنید ولی در هر صورت می توانید با دریافت بالا احتمال ورود به اکسپلورر را افزایش دهید.

بله خرید لایک در ابتدای فعالیت پیج بسیار مهم است و می تواند راه پیشرفت را آسانتر کند.

خرید لایک ایرانی

خرید لایک ایرانی به افرادی می گویند که پست شما برای آنها به نمایش گذاشته میشود و اگر مورد پسندشان باشد لایک می کنند.( کاملا افراد ایرانی)

like به معنی پسندیدن است، لایک اینستاگرام به افرادی می گویند که پست شما برای آنها به نمایش گذاشته میشود و در صورت رضایت از پست شما، آن را لایک ( like ) می کنند.

چرا لایک ایرانی بخریم ؟

با خرید لایک ایرانی و با دیده شدن پست شما زمینه ساز جذب فالوور ایرانی با کیفیت را فراهم می کنید و این باعث دیده شدن پست های شما میشود.

اگر لایک پست شما زیاد باشد اعتماد مشتریان و جذب شدن آن ها چند برابر میشود و این کاملا به نفع کسب و کار شماست و یک پیج پر درآمدی خواهید داشت.

شما با خرید لایک ایرانی در واقع بازاریابی می کنید و مشتریان جدید و زیادی به ارمغان می آورید.

خرید لایک ایرانی چه ارزشی برای پیج ما دارد ؟

با خرید لایک ایرانی شما تمام شک ها را بر طرف می کنید. مشتری در گام اول بر روی پست شما کلیک می کند تا اسامی لایک هارا ببیند و با دیدن لایک های واقعی و ایرانی به خریدش مسمم تر میشود.

اگر با لایک فیک رو به رو شود ؟

 اگر با اسامی چرت و پرتی رو به رو شود اعتمادش از بین خواهد رفت و این باعث کم شدن فروشتان خواهد شد.

و به یک نکته مهم توجه کنید. در صورتی اینستاگرام پست شما را در اکسپلور قرار خواهد داد که لایک های با کیفیت و زیادی داشته باشید.

چرا لایک ایرانی را از بست فالوور تهیه کنیم ؟

وب سایت بست فالوور با اهمیت دادن به مشتریان عزیز خود سعی دارد با تمام قدرت و امکانات خودبا کیفیت ترین لایک ایرانی را تحویل شما عزیزان بدهد. و همچنین سایت بست فالوور با دارا بودن تیم تخصصی قدرتمند خود در امورات اینستاگرامی و شبکه های اجتماعی حرف اول را میزنند و از بهترین روش های روز برای تحویل لایک ایرانی ارزان به شما استفاده می کنند.

آیا امکان تقسیم یک بسته لایک را بر روی چند پست داریم ؟

بله هنگام خرید بسته مورد نظر میتوانید در قسمت یادداشت خرید، لینک چند عکس را برای ما ارسال نمایید.  فقط این مورد یادتان باشد که برای هر عکس حداقل 200 عدد میتوان ارسال کرد و کمتر نمی شود.

چگونه لینک پست مورد نظر رو میتوانیم برای شما ارسال نماییم ؟

 1. با تلفن همراه خود وارد اینستاگرام شوید
 2. روی عکس مورد نظر کلیک کنید، بالای عکس علامت سه نقطه ای وجود دارد روی آن کلیک کنید.
 3.  روی گزینه کپی کردن پیوند (Copy Share Url) بزنید، سپس موقع سفارش در قسمت آدرس عکس، انگشت خود را نگه دارید و الصاق (Paste) کنید .

و این مورد یادتان باشد آدرس پست های شما باید به این شکل باشد.

https://www.instagram.com/p/B-eKpFsDmoa/?taken-by=best_followerss

چرا لایک خارجی بخریم؟

شما با خرید فالوور و خرید لایک خارجی زمینه را برای جذب مشتریان بین المللی فراهم می کنید و این باعث گسترش کسب و کار شما نه تنها در ایران بلکه در تمام جهان میشود.

اگر لایک خارجی شما زیاد باشد باعث بالا رفتن میزان اعتبار پیج شما در خارج کشور می شود و میتوانید حلقه خرید و فروش خود را فرا مرزی بکنید این باعث درآمد میلیونی شما می شود.

اگر می خواهید به رویاهای فرامرزی دست پیدا کنید خرید لایک خارجی اینستاگرام بهترین گزینه میباشد پس سریع اولین مورد نظر خودتونو برای شروع انتخاب بکنید..

چرا اینستاگرام یکی از بهترین جاها برای فروش و تبلیغات است ؟

امکانات ویژه و پیشرفته اینستاگرام باعث جذب کاربران و صاحبان شرکت های بزرگ شده است. اینستاگرام با بیش از 800 میلیون کاربر فعال در ماه از رقبای خود پیشی گرفته و در جایگاه بزرگی قرار دارد.

با خرید فالوور و خرید لایک اینستاگرام با کیفیت استارت کار خود را در این شبکه پهناور و اقیانوسی از کاربران فعال را بزنید و به درآمد میلیونی برسید.

چرا لایک خارجی را از بست فالوور تهیه کنیم ؟

بست فالوور با درک و اهمیت دادن به مشتریان عزیز خود نهایت توان خود را به کار بسته و در تلاش است بهترین سرویس موجود در ایران و با کیفیت ترین لایک خارجی در بین سایت های رقیب برای مشتریان خود ارائه دهد.

و هیچوقت از این تلاش شبانه روزی مجموعه بست فالوور کم نمی شود و این کیفیت ارائه خدمات را روز به روز بهتر تر خواهیم کرد پس به ما اعتماد کنید.