اقتصادی ترین لایک با سرعت مناسب

خرید لایک اینستاگرام با تحویل فوری و قیمت پایین❤️

خرید لایک برای پست خود میتواند راه را برای رشد هموار تر کند…

جدول قیمت ها
خرید لایک ایرانی​

هر 1000 عدد

8000 تومن

استارت فوری

کیفیت بالا

بدون نیاز به پسورد شما

با خرید این مجصول 10 درصد هدیه بگیرد.​

جدول قیمت ها
خرید لایک igtv

هر 1000 عدد

8000 تومن

استارت فوری

کیفیت بالا

بدون نیاز به پسورد شما

با خرید این مجصول 10 درصد هدیه بگیرد.​

جدول قیمت ها
خرید لایک reels​

هر 1000 عدد

15000 تومن

استارت فوری

کیفیت بالا

بدون نیاز به پسورد شما

با خرید این مجصول 10 درصد هدیه بگیرد.​

انواع سوالات متداول مهم کاربران

لایک با انواع نوع کیفیت ارائه میشود و برای پست های طولانی یا igtv و یا reels هم میتوانید لایک سفارش دهید و کیفیت آنها بالا می باشید…

خرید لایک می تواند پست شما را به اکسپلورر برسانید و با خرید ویو هم میتوانید پست های ویدیوی خود را نیز وارد اکسپلورر کنید. و باید کیفیت پست هایتان را روز به روز بالا ببرید تا بتوانید مخاطبان دائمی جذب کنید…

ما انواع مختلف لایک را ارائه می دهیم و برای انواع نوع پست نیز زده میشود مثل igtv و reels در بین این ها لایک ایرانی از بالا ترین کیفیت بهره مند است که می توانید با خیال راحت از آن استفاده کنید…

بله برای خرید لایک و خرید ویو سن پیج اهمیتی ندارد و نقش پشتیبانی و حمایت را بازی میکند بس شما میتوانید برای انواع نوع پست های خود تهیه کنید…

خرید لایک ایرانی

خرید لایک ایرانی به افرادی می گویند که پست شما برای آنها به نمایش گذاشته میشود و اگر مورد پسندشان باشد لایک می کنند.( کاملا افراد ایرانی)

like به معنی پسندیدن است، لایک اینستاگرام به افرادی می گویند که پست شما برای آنها به نمایش گذاشته میشود و در صورت رضایت از پست شما، آن را لایک ( like ) می کنند.

چرا لایک ایرانی بخریم ؟

با خرید لایک ایرانی و با دیده شدن پست شما زمینه ساز جذب فالوور ایرانی با کیفیت را فراهم می کنید و این باعث دیده شدن پست های شما میشود.

اگر لایک پست شما زیاد باشد اعتماد مشتریان و جذب شدن آن ها چند برابر میشود و این کاملا به نفع کسب و کار شماست و یک پیج پر درآمدی خواهید داشت.

شما با خرید لایک ایرانی در واقع بازاریابی می کنید و مشتریان جدید و زیادی به ارمغان می آورید.

خرید لایک ایرانی چه ارزشی برای پیج ما دارد ؟

با خرید لایک ایرانی شما تمام شک ها را بر طرف می کنید. مشتری در گام اول بر روی پست شما کلیک می کند تا اسامی لایک هارا ببیند و با دیدن لایک های واقعی و ایرانی به خریدش مسمم تر میشود.

اگر با لایک فیک رو به رو شود ؟

 اگر با اسامی چرت و پرتی رو به رو شود اعتمادش از بین خواهد رفت و این باعث کم شدن فروشتان خواهد شد.

و به یک نکته مهم توجه کنید. در صورتی اینستاگرام پست شما را در اکسپلور قرار خواهد داد که لایک های با کیفیت و زیادی داشته باشید.

چرا لایک ایرانی را از بست فالوور تهیه کنیم ؟

وب سایت بست فالوور با اهمیت دادن به مشتریان عزیز خود سعی دارد با تمام قدرت و امکانات خودبا کیفیت ترین لایک ایرانی را تحویل شما عزیزان بدهد.

و همچنین سایت بست فالوور با دارا بودن تیم تخصصی قدرتمند خود در امورات اینستاگرامی و شبکه های اجتماعی حرف اول را میزنند و از بهترین روش های روز برای تحویل لایک ایرانی ارزان به شما استفاده می کنند.

 

آیا امکان تقسیم یک بسته لایک را بر روی چند پست داریم ؟

بله هنگام خرید بسته مورد نظر میتوانید در قسمت یادداشت خرید، لینک چند عکس را برای ما ارسال نمایید.  فقط این مورد یادتان باشد که برای هر عکس حداقل 200 عدد میتوان ارسال کرد و کمتر نمی شود.

چگونه لینک پست مورد نظر رو میتوانیم برای شما ارسال نماییم ؟

  1. با تلفن همراه خود وارد اینستاگرام شوید
  2. روی عکس مورد نظر کلیک کنید، بالای عکس علامت سه نقطه ای وجود دارد روی آن کلیک کنید.
  3.  روی گزینه کپی کردن پیوند (Copy Share Url) بزنید، سپس موقع سفارش در قسمت آدرس عکس، انگشت خود را نگه دارید و الصاق (Paste) کنید .

و این مورد یادتان باشد آدرس پست های شما باید به این شکل باشد.

https://www.instagram.com/p/B-eKpFsDmoa/?taken-by=best_followerss

چرا لایک خارجی بخریم؟

شما با خرید فالوور و خرید لایک خارجی زمینه را برای جذب مشتریان بین المللی فراهم می کنید و این باعث گسترش کسب و کار شما نه تنها در ایران بلکه در تمام جهان میشود.

اگر لایک خارجی شما زیاد باشد باعث بالا رفتن میزان اعتبار پیج شما در خارج کشور می شود و میتوانید حلقه خرید و فروش خود را فرا مرزی بکنید این باعث درآمد میلیونی شما می شود.

اگر می خواهید به رویاهای فرامرزی دست پیدا کنید خرید لایک خارجی اینستاگرام بهترین گزینه میباشد پس سریع اولین مورد نظر خودتونو برای شروع انتخاب بکنید..

چرا اینستاگرام یکی از بهترین جاها برای فروش و تبلیغات است ؟

امکانات ویژه و پیشرفته اینستاگرام باعث جذب کاربران و صاحبان شرکت های بزرگ شده است. اینستاگرام با بیش از 800 میلیون کاربر فعال در ماه از رقبای خود پیشی گرفته و در جایگاه بزرگی قرار دارد.

با خرید فالوور و خرید لایک اینستاگرام با کیفیت استارت کار خود را در این شبکه پهناور و اقیانوسی از کاربران فعال را بزنید و به درآمد میلیونی برسید.

چرا لایک خارجی را از بست فالوور تهیه کنیم ؟

بست فالوور با درک و اهمیت دادن به مشتریان عزیز خود نهایت توان خود را به کار بسته و در تلاش است بهترین سرویس موجود در ایران و با کیفیت ترین لایک خارجی در بین سایت های رقیب برای مشتریان خود ارائه دهد.

و هیچوقت از این تلاش شبانه روزی مجموعه بست فالوور کم نمی شود و این کیفیت ارائه خدمات را روز به روز بهتر تر خواهیم کرد پس به ما اعتماد کنید.